Kafejnīca

Katru darba dienu ikviens var nobaudīt mūsu mājas virtuves pusdienas kafejnīcā Zinātnes ielā Nr.5. Katrs apmeklētājs noteikti varēs izvēlēties kaut ko sev garšīgu.

Piedāvājam izvēles ēdienus un kompleksās pusdienas.

Darba laiks

P-C 9:00-15:30, P 9:00-14:00

S, Sv: slēgts

Ēdienu piegāde darba vietās

Daudz ir tādu darbu, ka nav iespējams pusdienot kādā ēdināšanas uzņēmumā. Šādiem darbiniekiem piedāvājam pusdienu piegādi darba vietās.

Pusdienas jāpasūta līdz pulksten 10:30 pa tālruni 67976666. Ir iespējams izvēlēties tīkamāko ēdienu komplektu. Ēdienu piegāde no 11:00 līdz 12:30.

Galdu klāšana uzņēmumu aktīvās izklaides pasākumos

Dažādus uzņēmumu aktīvās izklaides pasākumus, sporta spēles piedāvājam apkalpot jebkurā jūsu izvēlētajā vietā, ievērojot visas jūsu vēlmes.

Piedāvājam brokastis, pusdienas, vakariņas (arī svētku vakariņas vai vakariņas pie grilla). Ir iespējami dažādi ēdienu piegādes un pasniegšanas varianti.

Ilggadējā pieredze rāda, ka bez aizķeršanās varam apkalpot 500 – 800 un pat vairāk pasākuma dalībnieku.

Skatīt ēdienkarti

Kāzas

Kāzas ir īpašs notikums ne tikai jums, bet arī mums. Vieniem tās būs romantiskas vakariņas ģimenes lokā, citi svinēs trīs dienas. Izmantojot savu ilggadējo pieredzi, piedāvājam īpašu rūpību ēdienu kartes izvēlē, apkalpošanas pakalpojuma sniegšanā, lai šis notikums būtu brīnišķīgs un neaizmirstams pasākums visiem. Īpašo dienu noorganizēsim pēc katra jaunā pāra mēra un vēlmēm.

Apkalpojam kāzas pēc Jūsu vēlmēm jebkurā jūsu izvēlētajā vietā.

Skatīt ēdienkarti

Kafijas pauzes

Nepieciešama kafijas pauze dažādu semināru, konferenču, mācību un citu formālu un ne tik formālu pasākumu starplaikos? Mēs jums palīdzēsim gan uzklāt, gan apkalpot, piedāvāsim sīko uzkodu un dažādu kārumu plašu sortimentu.

Skatīt ēdienkarti

Bēru mielasts

Šajā skumjajā brīdī ir svarīgi, lai ēdināšana ir uzticēta profesionāļiem un jums nevajadzētu uztraukties par sīkumiem. Jūsu izvēlētā vietā (vienalga vai tā būtu Jūsu dzīvesvieta (privātmāja, dzīvoklis) bufetes galds pie kapiem, banketu zāle vai citas telpas.

Piedāvājam mūsu kafejnīcā, Zinātnes ielā Nr.5 (līdz 30 personām). Piedāvājam ne tikai ēdināšanas pakalpojumus, bet arī, ja nepieciešams, traukus, apkalpošanu, transportēšanu, uzklāšanu, novākšanu un citus pakalpojumus, to visu darot ar visdziļāko cieņu un iejūtību pret aizgājēju un viņa bēru mielasta viesiem.

Skatīt ēdienkarti

Izbraukuma tirdzniecība

Ko darīt, organizējot sporta sacensības vai kādu citu lielu pasākumu, kurā dalībnieku skaits iepriekš nav zināms un arī katra vēlmes nē, bet pasākuma dalībnieki ir jāpaēdina? Šajā gadījumā piedāvājam izbraukuma tirdzniecību dažādos veidos.

Svarīgi minēt, ka mums ir alkohola tirdzniecības licence.

Skatīt ēdienkarti

Produkcija līdznešanai

Jūs organizējat viesības, bet jums nepieciešami tikai ēdieni, galdu saklāt varat paši. Arī šādā gadījumā mēs jums palīdzēsim.

Jūs varat pasūtīt dažādus ēdienus līdznešanai. Piedāvājam siltos ēdienus, salātus, gaļas, zivju, siera, dārzeņu, sīko uzkodu, augļu plates u.c. Mēs ēdienus sakārtosim uz traukiem, nodekorēsim. Jums atliks tikai likt tos galdā.

Skatīt ēdienkarti
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK