Sadarbība ar viesu namiem

Viesu nams 'Brūveri' Krimuldā hotelbruveri.lv

Mums ir ilgstoša un vispusīga sadarbība ar šo viesu namu. Šeit iespējams noorganizēt visdažādākos pasākumus: kāzas, dažādas ballītes, seminārus, nometnes, aktīvās atpūtas pasākumus, dārza svētkus lapenēs, kā arī baudīt atpūtu divatā skaistajā Siguldā. Vienmēr esam gatavi sniegt jums nepieciešamos ēdināšanas pakalpojumus un sagādāt patīkamus pārsteigumus.

'Turaidas zieds', Krimuldas novads turaidaszieds.lv

Viesu nams 'Turaidas zieds' atrodas Dainu parka un Turaidas Rozes tuvumā, tikai 6 km attālumā no Siguldas centra. Šeit mīļi gaida visus nogurušos ceļotājus.

Viesu nams 'Krievu pirts'

Viesu nams 'Krievu pirts' atrodas Rīgā. Vēlaties atpūsties un līksmoties, neizbraucot no Rīgas? Saklāsim jums svinību galdu 'Krievu pirtī' pie t/c ALFA.

'Ratnieki' ratnieki.lv

Nomaļus no pilsētām un lielceļiem, 57 km no Rīgas, Gaujas nacionālā parka teritorijā. Kompleksu veido 5 vēsturiskas ēkas ar 136 gultas vietām. Nodrošināsim jums visus nepieciesamos ēdināsanas pakalpojumus.

'Ezernieki' Augšlīgatnē ezernieki.lv

Ja vēlaties atpūsties klusa meža ielokā, prom no cilvēku burzmas, šī būs vispiemērotākā vieta.

Kā arī ēdināšanas pakalpojumus sniedzam viesu namiem: 'Līvkalni', 'Copes', 'Mošķu pirts' u.c.

Sadarbība ar pasākumu organizācijām

Aktīvais tūrisma centrs 'Eži' ezi.lv

'Aktīvā tūrisma centrs EŽI' ir viens no vadošajiem aktīvās atpūtas jomas uzņēmumiem Latvijā. Eži kā organizācija apvieno cilvēkus, kuri prieku un enerģiju gūst, radot spilgtas un pozitīvas emocijas. Eži rod iespēju sajust to dzīves garšu, kas ikdienas steigā un darbos paslīd garām.

'Divi Zaķi' divizaki.lv

'Divi Zaķi' darbības virziens ir pasākumu organizēšana un citu saistīto pakalpojumu nodrošināšana. Vienmēr esam gatavi noorganizēt ko klasisku vai arī tieši pretēji - izdomāt kādu jaunu, nebijušu, klientam aktuālu pasākuma konceptu.

Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    OK